Yenilenen Otel Castello di Vicarello

11 Nisan 2023

Toskana vadisinde yer alan bu destinasyon, konuklarına sınırsız deneyimler, organik lezzetler ve nefes kesen manzaralar sunuyor.

Toskana'nın büyüleyici vadilerinde, doğanın kalbinde yer alan Castello di Vicarello oteli, pek çok yeniliklerle kapılarını açtı. Yeni wellness ve fitness alanları, baş şefi ve çeşitli şarap kavları ile yeni sezonda konuklarını ağırlıyor.

Kusursuz bir vizyonla sade ve sofistike yaklaşımları birleştiren Castello di Vicarello, aslında tarihi bir kale. Kıvrımlı ve yemyeşil arazilerle sarılı bu butik otel, misafirlerine birinci sınıf konaklama, lezzetli yemekler ve tamamen kişiye özel bir alan sunuyor.


Otel, baharın tadını çıkarmak isteyenler için özel bir paket hazırlandı. Bu paket, eşsiz süitlerden birinde 3 gece konaklama ve zeytinliklerde rahatlatıcı bir vücut masajı içeriyor. Ayrıca, paket kapsamında, mülkte üretilen ödüllü şarapların keşfedileceği tadım da yer alıyor.


Mülkün yeni fitness ve wellness alanı, arazideki zeytinliğin yanında yakında açılacak. Bu alanda, son teknoloji Technogym ekipmanları ve kişisel antrenman seanslarına erişim bekleyebilirsiniz. Ayrıca, havuzlar artık yıl boyunca ısıtıldığından Toskana güneşinin keyfini her mevsim yaşayabilirsiniz. Gastronomi alanında ise otelin mutfağında yeni bir baş şef var: Massimiliano Volonterio. Massimiliano, İtalya'nın en iyi restoranlarında çalışmış, dünya çapında deneyim kazanmış bir şef. Sezonluk ürünleri, mülkün bahçelerinden organik ürünleri ve çiftlikten sofraya yaklaşımı ile tanınan şefin mutfakta harikalar yaratacağı kesin. Castello di Vicarello’da şarap severler için keyifli bir sürpriz var. Otelin 100% Malbec'i bu yıl ilk kez servis edilecek. Vicarello, bir rosé ve Super Tuscan dahil olmak üzere dört kırmızı şarap üretiyor.


Toskana'nın kalbinde nefes kesen manzaraları, organik lezzetleri ve ödüllü şaraplarıyla Castello di Vicarello, unutulmaz bir tatil vadediyor. Yaz yaklaşırken listenize eklemeyi unutmayın.